English Srpski
UČESNICI U PROJEKTU:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 Agencija za zaštitu životne sredine
Stanica. Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA 6.9511.968.4N/AXX
Novi Sad Rumenačka SEPA N/AN/AXN/AN/AN/A
Novi Sad Liman SEPA 8.115.7185.50.22XX
Beočin Centar SEPA 9.2317.5XX9.87.68
Sremska Mitrovica SEPA 5.814.9X0.29XX
Pančevo Sodara SEPA 12.16.1X0.19XX
Beograd Stari grad SEPA 5.820.769.70.2120.813
Beograd Novi Beograd SEPA 8.3112.1880.2413.49.5
Beograd Mostar SEPA 8.4224.7X0.283.092.6
Beograd Vračar SEPA 9.0623.271.3X21.415.5
Beograd Zeleno brdo SEPA 9.2210.183.40.7716.713.4
Šabac SEPA 21.718.9X0.46XX
Kostolac SEPA 48.812.7X0.18XX
Smederevo Centar SEPA 9.130.4XX11.410.2
Obrenovac Centar SEPA 73.938.8X0.2820.411
Smederevo Carina SEPA 5.8312.2X0.27XX
Loznica SEPA 15.815.553.9XXX
Valjevo SEPA 31.328.6X0.1627.616.1
Bor Brezonik SEPA 5.25XXXXX
Bor Gradski park SEPA 15.7XXX23.615.1
Bor Institut IRM SEPA 13.832X0.31XX
Kragujevac SEPA 9.2113.268.90.315.612.6
Kosjerić SEPA N/AN/AN/AN/AN/AN/A
Popovac SEPA 5.545.3688.40.293913.2
Zaječar SEPA 8.2624.3X0.46XX
Čačak SEPA 11.89.8269.30.269.698.22
Paraćin SEPA 9.438.96X0.26XX
Užice SEPA 8.6531.9X0.4923.914
Kraljevo SEPA 7.919.1784.70.2414.710.4
Kruševac SEPA 9.9613.8X0.17XX
Kamenički Vis EMEP SEPA 14.23.3994XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 8.3910.790.80.3124.212.6
Niš IZJZ Niš SEPA 6.1622.8X0.2616.310.6
Kopaonik SEPA 3.52X105XXX
Novi Pazar SEPA 5.729.8187.4X11.17.94
Vranje SEPA 7.5214.2X0.36XX
Vršac SEPA 813.572.2XXX
Smederevo Radinac SEPA 10.55.474.70.4120.517.1
Beograd Ovča IPH-BGD 5.356.6691.70.2112.99.78
Beograd Zemun TB IPH-BGD 20.712.9XX16.612
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 6.1534.2X1.3816.313.2
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 12.917.583.2X38.913.9
Beograd Obrenovac IPH-BGD 5815.9XX10.98.04
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD 43.710.9XX13.210.4
Beograd Lazarevac IPH-BGD 23.26.25XX16.313.4
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 16.92281.22.1417.913.1
Veliki Crljeni IPH-BGD 11.511X0.519.338.22
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 7.088.0687.90.3215.912.7
Beograd Vinča IPH-BGD 10.36.7489.10.3715.813.5
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD X14.895.3X17.313.2
Beograd Leštane IPH-BGD 9.8127.872.20.5436.816.8
Beograd na vodi IPH-BGD 5.2618.485.30.2216.213.2
Beograd Resnik IPH-BGD 24.29.01940.0813.510.8
Beograd Jajinci IPH-BGD 9.8421.379.20.2419.414.3
Beograd Danijelova IPH-BGD 14.818.583.50.421412.4
Beograd Mirijevo IPH-BGD 7.2814.287.60.0916.112.9
Beograd Barajevo IPH-BGD X5.64XX11.39.5
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD X22.172.9X18.112.1
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X18.1XX16.313.3
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 6.197.91870.2913.310.1
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 14.19.2979.80.5112.69.84
Beograd Ada petlja IPH-BGD 9.2824.959.50.252112.8
Beograd Surčin IPH-BGD 23.67.3991.30.4815.611.5
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 6.1213.389.10.6116.412.2
Beograd Borča IPH-BGD 7.3727.469.80.2114.811.9
Beograd Ada Marina IPH-BGD X12.889.60.2617.212.2
Beograd Mladenovac IPH-BGD 18.511.687.50.792413
Beograd Sopot IPH-BGD 21.35.2696.40.1412.210.6
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 3.9419.587.60.37XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X5.98XX9.097.16
Pančevo Vojlovica APV-PAN 6.91XXX16.3X
Pančevo Starčevo APV-PAN 0.514.174.10.51N/AX
Bor Krivelj ZIJIN 13.2XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 6.7XXXXX
Pirot CITY-PI 13.65.08XX14.512.1