English Srpski
UČESNICI U PROJEKTU:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 Agencija za zaštitu životne sredine
Stanica. Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA N/A7.6268.80.33XX
Novi Sad Rumenačka SEPA N/A35.7X0.3426.911.6
Novi Sad Liman SEPA 11.829.654.90.58XX
Beočin Centar SEPA 14.213.3XX31.812.9
Sremska Mitrovica SEPA 12.931X0.37XX
Pančevo Sodara SEPA 18.66.23X0.12XX
Beograd Stari grad SEPA N/AN/AN/AN/AN/AN/A
Beograd Novi Beograd SEPA 3.742463.70.4826.311.9
Beograd Mostar SEPA 13.716.1X0.212.910.4
Beograd Vračar SEPA 2.9525.535.5X3713.9
Beograd Zeleno brdo SEPA 3.811577.90.2522.912.6
Šabac SEPA 6.119.5X0.12XX
Kostolac SEPA 7.5211.2X0.65XX
Smederevo Centar SEPA N/A29XX8.97.92
Obrenovac Centar SEPA 3.626.8X0.0830.111.6
Smederevo Carina SEPA 5.3210.7X0.22XX
Loznica SEPA 44.226.862.3XXX
Valjevo SEPA 5.8635.6X0.443615.9
Bor Brezonik SEPA 27XXXXX
Bor Gradski park SEPA 35.6XXX43.917
Bor Institut IRM SEPA N/A19.4X0.17XX
Kragujevac SEPA N/AN/AN/AN/AN/AN/A
Kosjerić SEPA 7.929.742.80.1720.813.4
Popovac SEPA N/AN/AN/AN/AN/AN/A
Zaječar SEPA N/AN/AXN/AXX
Čačak SEPA 7.16N/AN/AN/AN/AN/A
Paraćin SEPA 9.2915.3X0.43XX
Užice SEPA 9.4271.7X0.8673.524.2
Kraljevo SEPA 7.599.490.90.723114.4
Kruševac SEPA 8.197.48XN/AXX
Kamenički Vis EMEP SEPA 11.12.4117XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 6.3910.41030.222713.2
Niš IZJZ Niš SEPA 5.8233.1X0.657.817.5
Kopaonik SEPA 8.18X140XXX
Novi Pazar SEPA 6.1215.355.3X34.922.1
Vranje SEPA 7.414.8X0.34XX
MOBILNA UŽICE - LUNOVO SELO SEPA N/AN/AXN/AN/AN/A
Smederevo Radinac SEPA 6.989.5485.10.1225.914.3
Vršac SEPA 13.412.181.6XXX
Beograd Ovča IPH-BGD 5.156.2363.30.3434.711.5
Beograd Zemun TB IPH-BGD N/A14.2XX26.411.2
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 6.9940X0.327.913.6
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 5.3726.739X87.518.1
Beograd Obrenovac IPH-BGD 6.575.35XX17.510.8
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD 4.395.13XX24.118.4
Beograd Lazarevac IPH-BGD 6.719.39XX26.413.1
Beograd na vodi IPH-BGD 2.8310.363.50.3517.612.1
Beograd Leštane IPH-BGD 2.8143.346.50.8957.417.1
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 9.0215.967.90.6223.714.6
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 8.3249.834.91.6237.114
Beograd Barajevo IPH-BGD XN/AXXN/AN/A
Veliki Crljeni IPH-BGD 9.5811.5X0.2752.420.8
Beograd Vinča IPH-BGD 16.99.2371.50.0520.810.3
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD XN/A62.8X29.413.9
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD XN/A44.7X29.412.6
Beograd Ada Marina IPH-BGD X14.764.70.4329.612.4
Beograd Mladenovac IPH-BGD 6.516.579.80.5254.817.9
Beograd Sopot IPH-BGD 2.968.6885.50.29N/AN/A
Beograd Resnik IPH-BGD 5.3524.7700.3332.113.9
Beograd Jajinci IPH-BGD 11.626.266.10.4430.513.8
Beograd Danijelova IPH-BGD 4.5426.963.80.612010.2
Beograd Mirijevo IPH-BGD 4.621.364.60.672814.1
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X19.4XX21.312.5
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 6.5114.544.90.0523.112.2
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 4.0714.767.70.0524.411.8
Beograd Ada petlja IPH-BGD 8.1446.542.90.8331.613.8
Beograd Surčin IPH-BGD 10.111.6691.1321.712
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 8.5611.1640.8734.412.9
Beograd Borča IPH-BGD 3.918.1359.80.0526.912.2
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 1.119.646.70.69XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X3.96XX19.810.1
Pančevo Vojlovica APV-PAN 2.79XXX19.7X
Pančevo Starčevo APV-PAN 7.0912.450.50.69N/AX
Bor Krivelj ZIJIN 10.9XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 15.7XXXXX
Pirot CITY-PI 4.069.34XX22.213.6