English Srpski
PARTICIPANTS IN THE PROJECT:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 SEPA
Stanica. Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA 7.337.0468.2N/AXX
Novi Sad Rumenačka SEPA 10.626.2X0.3914.39.1
Novi Sad Liman SEPA 8.43N/A82.40.22XX
Beočin Centar SEPA 9.0213.8XX9.917.6
Sremska Mitrovica SEPA 5.6416.7X0.31XX
Pančevo Sodara SEPA 10.95.22X0.19XX
Beograd Stari grad SEPA 4.6618.170.10.2220.814
Beograd Novi Beograd SEPA N/A9.0189.10.2313.410.2
Beograd Mostar SEPA 8.4430.8X0.273.883.25
Beograd Vračar SEPA 9.0222.867.9X20.715.4
Beograd Zeleno brdo SEPA 9.3311.880.30.7519.315.5
Šabac SEPA 3717.2X0.5XX
Kostolac SEPA 6.638.15X0.17XX
Smederevo Centar SEPA 7.8723.5XX9.849.07
Obrenovac Centar SEPA 97.434.1X0.252311.6
Smederevo Carina SEPA 4.9910.6X0.25XX
Loznica SEPA 20.324.649.5XXX
Valjevo SEPA 14.316.1X0.082113.9
Bor Brezonik SEPA 5.07XXXXX
Bor Gradski park SEPA 13.9XXX28.514.3
Bor Institut IRM SEPA 1110.5X0.28XX
Kragujevac SEPA 10.313.771.10.312.810.9
Kosjerić SEPA 10.84.34890.2815.713.1
Popovac SEPA 5.817.2785.50.342.814.7
Zaječar SEPA 8.4922.3X0.49XX
Čačak SEPA 10.17.8973.10.258.887.54
Paraćin SEPA 11.510.8X0.27XX
Užice SEPA 7.3234.8X0.5519.612.2
Kraljevo SEPA 8.919.1182.20.2213.19.96
Kruševac SEPA 11.46.22X0.17XX
Kamenički Vis EMEP SEPA 14.94.3595.5XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 9.19.9289.90.2920.413.8
Niš IZJZ Niš SEPA 6.4510.8X0.2515.611.7
Kopaonik SEPA 3.73X103XXX
Novi Pazar SEPA 5.097.8884.5X108.03
Vranje SEPA 5.6818X0.36XX
Vršac SEPA 9.4310.865.5XXX
Smederevo Radinac SEPA 94.7175.70.3818.615.2
Beograd Ovča IPH-BGD 4.295.77910.2108.62
Beograd Zemun TB IPH-BGD 15.612.7XX18.713.5
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 6.2632.5X1.3716.513.1
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 12.713.583.5X3513.3
Beograd Obrenovac IPH-BGD 81.218.7XX10.68.12
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD 64.212.9XX14.810.3
Beograd Lazarevac IPH-BGD 30.86.03XX19.114.2
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 16.830.173.22.171912.8
Veliki Crljeni IPH-BGD 15.211.6X0.5210.98.76
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 7.4312.280.90.3217.413.3
Beograd Vinča IPH-BGD 10.69.4881.70.3819.816.4
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD X6.66101X12.810.2
Beograd Leštane IPH-BGD 8.532.267.70.5534.117.9
Beograd na vodi IPH-BGD 4.7916.184.40.215.913.3
Beograd Resnik IPH-BGD 266.3696.60.061310.8
Beograd Jajinci IPH-BGD 10.31683.60.171712.3
Beograd Danijelova IPH-BGD 1313.885.10.3613.412.3
Beograd Mirijevo IPH-BGD 7.9919.380.30.1421.116.7
Beograd Barajevo IPH-BGD X8.14XX12.910.4
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD X17.175X13.910.3
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X15.8XX16.113.3
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 5.877.4820.2715.111.8
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 127.3879.70.5312.410.3
Beograd Ada petlja IPH-BGD 9.0524.755.70.2419.112.4
Beograd Surčin IPH-BGD 16.44.3790.70.4713.211.2
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 5.3414.285.50.6118.313.2
Beograd Borča IPH-BGD 7.2131.374.60.2115.312.3
Beograd Ada Marina IPH-BGD X6.5393.60.241310.5
Beograd Mladenovac IPH-BGD 18.410.585.80.8229.617.5
Beograd Sopot IPH-BGD 19.55.7296.10.131310.4
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 2.8216.689.50.34XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X5.85XX9.517.74
Pančevo Vojlovica APV-PAN 5.71XXX14X
Pančevo Starčevo APV-PAN 0.513.571.80.49N/AX
Bor Krivelj ZIJIN 13.4XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 5.75XXXXX
Pirot CITY-PI 10.86.08XX17.413.4