English Srpski
PARTICIPANTS IN THE PROJECT:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 SEPA
Stanica. Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA N/A8.7656.30.31XX
Novi Sad Rumenačka SEPA N/A46.6X0.4327.712.7
Novi Sad Liman SEPA 11.623.155.80.57XX
Beočin Centar SEPA 15.811.7XX23.512.6
Sremska Mitrovica SEPA 12.9N/AX0.43XX
Pančevo Sodara SEPA 18.57.65X0.13XX
Beograd Stari grad SEPA 11.512.241.20.0523.612.8
Beograd Novi Beograd SEPA 4.342755.10.4823.612.4
Beograd Mostar SEPA 13.624.2X0.2312.710.5
Beograd Vračar SEPA 3.0319.843.1X27.213
Beograd Zeleno brdo SEPA 151370.50.2516.412.2
Šabac SEPA 5.0525.4X0.18XX
Kostolac SEPA 8.0415.8X0.68XX
Smederevo Centar SEPA N/A20.4XX9.758.74
Obrenovac Centar SEPA 3.531.4X0.138.914.2
Smederevo Carina SEPA 6.6410X0.24XX
Loznica SEPA 17.720.958.4XXX
Valjevo SEPA 6.0244X0.5137.518.6
Bor Brezonik SEPA 22.1XXXXX
Bor Gradski park SEPA 20.5XXX54.120.5
Bor Institut IRM SEPA 27.225X0.15XX
Kragujevac SEPA N/AN/AN/AN/AN/AN/A
Kosjerić SEPA 7.3521.9180.1823.316.9
Popovac SEPA N/AN/AN/AN/AN/AN/A
Zaječar SEPA 9.1618.7X0.46XX
Čačak SEPA 7.28.42830.1725.615.5
Paraćin SEPA 8.4129.5X0.47XX
Užice SEPA 8.2761X0.6645.123.1
Kraljevo SEPA 7.4213.975.80.7228.615.1
Kruševac SEPA 7.768.43XN/AXX
Kamenički Vis EMEP SEPA 12.22.4118XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 6.1614.5790.2127.314.4
Niš IZJZ Niš SEPA 5.7938.3X0.698.298.05
Kopaonik SEPA 7.36X132XXX
Novi Pazar SEPA 6.0613.739.6X30.524.2
Vranje SEPA 6.3620.8X0.33XX
MOBILNA UŽICE - LUNOVO SELO SEPA N/AN/AXN/AN/AN/A
Smederevo Radinac SEPA 7.079.93N/A0.1222.314.6
Vršac SEPA 12.214.847XXX
Beograd Ovča IPH-BGD 5.355.5555.90.3420.710.6
Beograd Zemun TB IPH-BGD N/A9.43XX20.410.8
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 7.8144.6X0.342513
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 5.1940.731.8X92.620.1
Beograd Obrenovac IPH-BGD 68.08XX17.410.9
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD 5.045.95XX24.721.3
Beograd Lazarevac IPH-BGD 5.9810.9XX27.914.1
Beograd na vodi IPH-BGD 3.0813.958.90.3717.112
Beograd Leštane IPH-BGD 2.435.7420.8643.416.1
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 1012.4630.619.314
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 8.2934.740.11.73313.3
Beograd Barajevo IPH-BGD X12.1XX29.920.5
Veliki Crljeni IPH-BGD 10.810.3X0.2841.624.9
Beograd Vinča IPH-BGD 19.86.1266.20.0518.510
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD XN/A53.6X23.813.6
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD X26.142.7X24.712.1
Beograd Ada Marina IPH-BGD X9.8364.60.4225.813.6
Beograd Mladenovac IPH-BGD 6.9127.660.10.575.422.1
Beograd Sopot IPH-BGD 4.0910.972.90.32N/AN/A
Beograd Resnik IPH-BGD 9.9231.340.20.3537.116.4
Beograd Jajinci IPH-BGD 10.737.249.10.4933.914.1
Beograd Danijelova IPH-BGD 4.3328.856.40.6316.59.81
Beograd Mirijevo IPH-BGD 4.218.362.10.6622.812.9
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X18.8XX17.712.5
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 6.361344.40.0517.311.8
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 4.114.962.60.0518.511
Beograd Ada petlja IPH-BGD 8.2552.533.40.8632.414.3
Beograd Surčin IPH-BGD 9.7414.460.70.9520.612.1
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 9.0913.856.90.8630.112.5
Beograd Borča IPH-BGD 4.2112.651.60.0520.411.7
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 1.4627.133.60.72XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X5.04XX18.410.4
Pančevo Vojlovica APV-PAN 3.14XXX16.9X
Pančevo Starčevo APV-PAN 6.3811.844.30.67N/AX
Bor Krivelj ZIJIN 9.92XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 11XXXXX
Pirot CITY-PI 4.2111.7XX2214.9